PL: KLIKNIJ >>> Wystawa p.t. „365 dni 365 fotografii” 45-te urodziny artysty


Klub Pauza wraz z autorem
ma zaszczyt zaprosić na wystawę:

Krystian Madejski „365 dni 365 fotografii”

Czas trwania ekspozycji 07.04.2015 – 08.05.2015

Wernisaż w dniu 45tych urodzin artysty
07.04.2015 o godz. 17:00
Oprawa muzyczna: Tomasz Figiel


Autor zaprasza do wypicia lampki szampana z okazji swoich 45tych urodzin oraz do wzięcia udziału w aukcji prac certyfikowanej edycji limitowanej (12 dzieł x 3 = 36 sztuk) przedstawionych na wystawie. Autor przekazuje dobroczynnie 5 % ze sprzedaży w trakcie wystawy certyfikowanej edycji limitowanej dzieł na konto Fundacji na rzecz Rozwoju I Promocji Sztuki Współczesnej.
Warunki aukcji tajnej: http://licytacja.madejski.org/

Z okazji swojej rocznicy autor udostępnia możliwość do zamówienia za przedpłatą swoich dzieł pozawystawowych poprzez nowo otwartą stronę http://urodzinowaedycja20.madejski.org, które jako edycja urodzinowa zostaną opatrzone podpisem autora wraz pieczęcią okolicznościową oraz wręczone nabywcom w trakcie wernisażu. W przypadku prac zamówionych I opłaconych w terminie późniejszym /nie później niż 07.04.2015/ dzieło jako edycja urodzinowa zostanie przesłane pocztą na adres właściciela. Autor zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w zakupie zdjęć okolicznościowej edycji urodzinowej.

Umiejscowienie:
Klub Pauza
Ul. Floriańska 18
Kraków


Krystian Madejski – ur. 07.04.1970. Pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Wykształcenie fotograficzne zdobył w trakcie studiów fotografii artystycznej na Akademii Fotografii w Krakowie oraz na warsztatach plenerowych I kursach BetterPhoto.com pod bezpośrednim nadzorem uczniów Ansela Adamsa w San Diego oraz Nowym Yorku, USA. Specjalizuje się w fotografii artystycznej oraz reportażowej.


Projekt „365 dni 365 fotografii” jest fotograficznym pamiętnikiem roku 2014 o tematyce reportażowej. Artysta codziennie wykonywał oraz wybierał fotografię mającą w jak najbliższy sposób pokazywać status zaistniałych wydarzeń, spotkanych ludzi czy zachwyt nad pięknem lub zastanowienie nad nieuchronnością kolei rzeczy … przemijanie …

Więcej informacji na stronach:
http://madejski-art.com


Więcej informacji dotyczących sposobu I możliwości zakupu dzieł:
"How to buy / Jak kupować" oraz "T&C / Warunki Zamówień"